Fortify

Fortify

 

Vznik a vývoj krmiva Fortify vychází z potřeby nabídnout chovatelům psů a koček a veterinárním lékařům kvalitní české krmivo využitelné jako prevence před alergickými onemocněními. Zároveň krmivo takové, které bude zjišťovat optimální vývoj mláďat i plnohodnotný život dospělých i starších zvířat.

Z tohoto důvodu je krmivo Fortify:
    ▪    bezlepkové – neobsahuje lepek (bílkovinu obilného zrna) → předchází poškození a zánětu sliznice tenkého střeva → nenarušuje vstřebávání živin, minerálů a vitamínů
    ▪    hypoalergenní – neobsahuje běžné alergeny – chemická barviva a konzervanty, sóju, mléčné bílkoviny, vejce, vepřové ani hovězí maso.
    ▪    vysoce chutné a stravitelné
    ▪    obohacené množstvím prospěšných doplňků pro optimální vývoj a zdraví psů i koček:
Krmivo Fortify je vyráběno ve spolupráci s veterinárními lékaři, kteří se rovněž podílejí na přípravě a testování nových druhů veterinárních diet. Ty již jsou nebo budou nabídnuty chovatelům, jejichž mazlíček je postižen zhoršenou funkcí nebo onemocněním jater, srdce, ledvin a močových cest nebo vybraným celkovým onemocněním. Veterinární lékaři jsou při distribuci krmiva spolu s námi jako výrobcem i garanty kvality, čerstvosti a správného skladování krmiva. Proto je krmivo Fortify distribuováno výhradně jejich prostřednictvím.

Prodejní doba

prodejnihodiny2.png

Interiér prodejny

 

Součástí naší veteriny je samostatná prodejna, která nabízí veškerý sortiment psích a kočičích diet, komerční krmiva, pamlsky, odčervovadla, odblešovadla, šampony, hračky, obojky, vodítka, oblečky, prostě veškeré věci pro Vaše zvířecí mazlíčky.