Royal Canin

Zdravá výživa a individuální přístup

ROYAL CANIN® byl založen v jižní Francii v roce 1968 veterinářem Jeanem Catharym. Základní princip zní: potřeby koček a psů jsou vždy na prvním místě, s individuálním přístupem a respektem jejich přirozených potřeb.
Royal Canin úzce spolupracuje s veterinárními lékaři, profesionálními chovateli a vědeckými pracovníky po celém světě. Receptury jsou ověřovány v centrále Aimargue, kde je více jak 120 plemen psů a 80 plemen koček.
Posláním Royal Canin je vyvíjet nutriční řešení přizpůsobené na míru specifickým potřebám a tím zlepšovat kvalitu každodenního života koček a psů a vytvořit jim tak lepší svět.

Důraz na vyváženost živin

Zdravá výživa znamená vyváženost přibližně 50 živin (bílkoviny, lipidy, sacharidy, aminokyseliny, mastné kyseliny, minerální soli, vitamíny a stopové prvky). Formulace krmiv Royal Canin je jako složitá skládačka, jejíž tvorba zaručuje stálý výživový vzorec respektující přesné a specifické potřeby koček a psů. Jedná se o striktně vědecký postup, při kterém je zvíře neustále středem zájmu. Použité ingredience jsou vybrány na základě kvality živin a jejich výživového užitku. Filozofie výživy Royal Canin vylučuje všechny postupy, jejichž tendencí je zdůrazňovat suroviny známé pro jejich chuťové vlastnosti (jehně, losos, zvěřina, atd.).

Vysoce kvalitní a bezpečné suroviny

Zdravá výživa vyžaduje velmi vysoké standardy na kvalitu a bezpečnosti potravin. Po celém světě Royal Canin zaručuje nejen krmivo se stálou formulací živin, ale také optimální potravinovou bezpečnost svých produktů.

Prodejní doba

prodejnihodiny2.png

Interiér prodejny

 

Součástí naší veteriny je samostatná prodejna, která nabízí veškerý sortiment psích a kočičích diet, komerční krmiva, pamlsky, odčervovadla, odblešovadla, šampony, hračky, obojky, vodítka, oblečky, prostě veškeré věci pro Vaše zvířecí mazlíčky.