Krmiva pro psy

V naší prodejně můžete zakoupit kvalitní krmiva pro psy, nabízíme mimo jiné tyto značky: Royal Canin, Purina Pro Plan, Fortify, Orijen. Více informací o těchto značkách a konkrétní nabídku naleznete pod jednotlivými odkazy v levém menu.

 

Kromě již zmíněných značek je u nás možné zakoupit také krmivo Hill's, které dodáváme na objednání. Další značky krmiv je po domluvě možné objednat.

 

Pro zákazníky naší prodejny jsou připraveny věrnostní akce, více informací o těchto akcích naleznete pod odkazem Trvalé akce nebo Vám tyto informace rádi sdělíme osobně na naší prodejně.

 

Náš personál je schopen poradit v oblasti výživy vašeho pejska, můžete se na nás tedy obrátit při výběru kvalitních granulí nebo při skládání krmné dávky pro vašeho pejska, pokud mu vaříte nebo BARFujete.

 

 

 

 

Aktuality

Prodejní doba

prodejnihodiny2.png

Interiér prodejny

 

Součástí naší veteriny je samostatná prodejna, která nabízí veškerý sortiment psích a kočičích diet, komerční krmiva, pamlsky, odčervovadla, odblešovadla, šampony, hračky, obojky, vodítka, oblečky, prostě veškeré věci pro Vaše zvířecí mazlíčky.

Ordinační hodiny

Ordinacnihodiny5_Sergo UI.png

Annamaet