Krmiva pro psy

V naší prodejně můžete zakoupit kvalitní krmiva pro psy, nabízíme mimo jiné tyto značky: Royal Canin, Purina Pro Plan, Fortify, Orijen. Více informací o těchto značkách a konkrétní nabídku naleznete pod jednotlivými odkazy v levém menu.

 

Kromě již zmíněných značek je u nás možné zakoupit také krmivo Hill's, které dodáváme na objednání. Další značky krmiv je po domluvě možné objednat.

 

Pro zákazníky naší prodejny jsou připraveny věrnostní akce, více informací o těchto akcích naleznete pod odkazem Trvalé akce nebo Vám tyto informace rádi sdělíme osobně na naší prodejně.

 

Náš personál je schopen poradit v oblasti výživy vašeho pejska, můžete se na nás tedy obrátit při výběru kvalitních granulí nebo při skládání krmné dávky pro vašeho pejska, pokud mu vaříte nebo BARFujete.

 

 

 

 

Aktuality

V pátek 22. 10. bude ordinace otevřena pouze od 8 do 12 hodin. Prodejna bude otevřena bez omezení.
V sobotu 23.10. bude zavřena ordinace i prodejna.
Děkujeme za pochopení.

Prodejní doba

prodejnihodiny3.png

Interiér prodejny

 

Součástí naší veteriny je samostatná prodejna, která nabízí veškerý sortiment psích a kočičích diet, komerční krmiva, pamlsky, odčervovadla, odblešovadla, šampony, hračky, obojky, vodítka, oblečky, prostě veškeré věci pro Vaše zvířecí mazlíčky.

Ordinační hodiny

Ordinacnihodiny4.png

Annamaet

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat